Kontakta oss

Kontakta oss

Här finner du kontaktuppgifter till vår fantastiska personal.

Göteborg

Frihamnen 4 BV
417 55 Göteborg

E_RsHbqG_400x400

Ia
Kjellsdotter

Verksamhetsledare Jubileumsparken
Verksamhetsledare ia@passalen.se
+46730-987076
josefina-samuelsson

Josefina Samuelsson

Projektledare Scenkostkollektivet
Scenkonstkollektivet josefina@passalen.se
+46707-562032
simon-haglund

Simon
Haglund

Projektledare Jubileumsparken
Jubileumsparken
simon@passalen.se
+46709-327331
Parkvärd_1

Marie
Fransson 

Teamledare
Jubileumsparken
Jubileumsparken marie@passalen.se
+46704-459135
Theresa

Theresa Wallin

Ungdomsledare
 klubbar by passalen
Klubbar by Passalen theresa@passalen.se
sandra-pousette

Sandra
Pousette

Projektledare Team Göteborg
Team Göteborg sandra@passalen.se +46739-750920
Julia_1

Julia Skånberg

Projektkoordinator Team Göteborg
Team Göteborg julia@passalen.se 
Jessika

Jessika
Säljö

Projektledare
Klubbar by Passalen
jessika@passalen.se
+46723-924447
caroline-sylvan

Caroline
Sylvan

Föräldracoach
Klubbar by Passalen caroline@passalen.se 
Kajsa_1

Kajsa
Pettersson

Ungdomsledare
Klubbar by Passalen kajsa@passalen.se 
Felicia_1

Felicia
Lekenstam

Ungdomsledare
Team Göteborg
Klubbar by Passalen
felicia@passalen.se
Tove_1

Tove
Mattsson

Projektledare
Klubbar by Passalen
Klubbar by Passalen
tove@passalen.se
+46763-385505
renee-lafata

Renee
Lafata

Projektledare Föräldraledig
Team Göteborg renee@passalen.se
10011899_10152542305602947_4265534170612905232_o

MIreille
Rosas

Konsult
Film och Foto
Fotograf & Filmare
mireille@klaffproduction.com
+46 733276884
Billie

Billie
Holliday

Kontorshund
Element
Busig, söt och underhållande! Följ:@billielefrenchie
117182625_10158042270063355_7139038854139816021_n

Emil
Blomé

Musikansvarig Göteborg
Musikansvarig Göteborg musik@passalen.se
goran-fredin

Göran
Frödin

Musikansvarig
Musikledare Partille goran@passalen.se
+46736-560696
117182625_10158042270063355_7139038854139816021_n

Sanna
Eriksson

Musikansvarig Göteborg
Musikansvarig Göteborg musik@passalen.se
b1709f6d-7071-4a45-accf-50d0b57067eb

Christel
Weiner

Partille kulturskola
Pedagog Partille kulturskola Christel.Weiner@partille.se

Styrelse - Passalen Göteborg

Tegelvägg

Elisabeth Whitefield - ordförande

Lene Sandvoll Stern

Sigrid Holmberg

Valberedning
Kecin Carlgren

Revisor
Peter Karlsson, BDO Göteborg

Karlstad

Sommargatan 101 A
656 37 KARLSTAD

71026738_1155321834662121_1388611404092669952_n

Mina Jakobsson

Projektledare
Ungt Inflytande

0707-983951
mina@passalen.se

passalen-appen

Annika Fernando

Ungdomsledare
Ungt Inflytande

0707-983951
annika@passalen.se

 

 

Styrelse - Passalen Karlstad

Annika Fernando

Jessika Lindqvist

Jonas Andersson

Per Holmberg

Beatriz Nordström

Valberedning
Viktor Cederberg

Revisor
Peter Karlsson, BDO Borås

Kungsbacka

c/o Elektronen, Industrigatan 2A,
434 32 Kungsbacka

Diana-hemsida-1-1024x683

Diana
Rönnberg

Projektledare
Musik på gården
diana@passalen.se
+46707-219633

Styrelse - Passalen Kungsbacka

Thomas Rooseveltsson - ordförande
Sandra Widenberg
Anette Alldén

Valberedning
Christian Hildebrand

Revisor
Peter Karlsson, BDO Göteborg

Haninge

Frihamnen 4 BV
417 55 Göteborg

ProfilePhoto

Elinor Håkansdotter

Projektledare
Klubbar by Passalen elinor@passalen.se   
+4679-0326576
Naomi Thomas

Naomi
Thomas

Ungdomsledare
Klubbar by Passalen naomi@passalen.se   
+4679-0326576