Kontakta oss

Kontakta oss

Här finner du kontaktuppgifter till vår fantastiska personal.

Göteborg

Frihamnen 4 BV
417 55 Göteborg

E_RsHbqG_400x400

Ia
Kjellsdotter

Verksamhetsledare
Verksamhetsledare ia@passalen.se +46730-987076
josefina-samuelsson

Josefina Samuelsson

Projektledare
Scenkonstkollektivet josefina@passalen.se +46707-562032
IMG_0198-2

Sofi
Petersson

Projektkoordinator
Klubbar by Passalen sofi@passalen.se +46763-385505
sandra-pousette

Sandra
Pousette

Projektledare
Team Göteborg sandra@passalen.se +46739-750920
simon-haglund

Simon
Haglund

Projektledare
Jubileumsparken simon@passalen.se +46709327331
Tegelvägg

Agnes
Carlsson

Projektledare
Jubileumsparken agnes@passalen.se +46704-459135
goran-fredin

Göran
Frödin

Musikansvarig
Musikledare Partille goran@passalen.se +46736-560696
Joakim-andersson

Joakim Andersson

Parkvärd
Team Jubileumsparken joakim@passalen.se
caroline-sylvan

Caroline
Sylvan

Projektledare
Klubbar by Passalen caroline@passalen.se  +46738048827
renee-lafata

Renee
Lafata

Föräldraledig
Team Göteborg renee@passalen.se
14711139_1487600237933511_3272437825022146845_o

Ellen
Lissbrant

Klubbproducent
Klubbproducent ellen@passalen.se +4670-7534591
josefine-nilsson

Josefine
Nilsson

Projektledare
Sommarlovsaktiviteter josefine@passalen.se
10011899_10152542305602947_4265534170612905232_o

MIreille
Rosas

Konsult
Fotograf & Filmare
mireille@klaffproduction.com
+46 733276884
20139790_661079044081816_3165912318087789846_n

Tove
Mattsson

Klubbproducent
Klubbproducent
tove@passalen.se
Billie

Billie
Holiday

Kontorshund
Busig, söt och underhållande! Följ:@billielefrenchie

Styrelse - Passalen Göteborg

Tegelvägg

Lene Sandvoll Stern
Sigrid Holmberg
Ebba Von Geijer

Valberedning
Caroline Sylvan

Revisor
Peter Karlsson, Ernst & Young

Karlstad

Sommargatan 101 A
656 37 KARLSTAD

71026738_1155321834662121_1388611404092669952_n

Mina Jakobsson

Projektledar
Ungt Inflytande

0707-983951
mina@passalen.se

passalen-appen

Annika Fernando

Ungdomsledare
Ungt Inflytande

0707-983951
annika@passalen.se

 

 

Styrelse - Passalen Karlstad

Karin Brorson
Felicia Ahlbäck
Beatriz Nordström
Andreas Eriksson
JessicaLindqvist

Valberedning
Per Holmberg
Viktor Cederholm

Revisor
Peter Karlsson, Ernst & Young

Kungsbacka

c/o Elektronen, Industrigatan 2A,
434 32 Kungsbacka

Diana-hemsida-1-1024x683

Diana
Rönnberg

Föräldraledig
Projektledare
Musik på gården
diana@passalen.se
+46707-219633

60778258_103916727524496_8216392129396604928_n

Jessika
Sälgö

Projektledare
Musik på gården
jessika@passalen.se
+46707-219633

Styrelse - Passalen Kungsbacka

Sandra Widenberg
Thomas Rooseveltsson
Diana Rönnberg

Valberedning
Christian Hildebrand

Revisor
Peter Karlsson, Ernst & Young

Kungälv

Frihamnen 4 BV
417 55 Göteborg

11427177_102911533383094_1145297697997553769_n

Anna Sjöstrand

Musikledare
anna@passalen.se
+46703 – 22 81 69

Styrelse - Passalen Kungälv

Anna sjöstrand
Åza Rydberg
Peter Krahl

Valberedning
Ia Kjellsdotter

Revisor
Peter Karlsson, Ernst & Young

Haninge

Frihamnen 4 BV
417 55 Göteborg

71701278_129851031743327_7091825861438996480_n

Leontine Olsbjörk

Ungdomsledare
Klubbar by Passalen leontine@passalen.se  +4679-0326576
ProfilePhoto

Elinor Håkansdotter

Projektledare
Klubbar by Passalen elinor@passalen.se   +4679-0326576