Kontakta oss

Kontakta oss

Här finner du kontaktuppgifter till vår fantastiska personal.

Göteborg

Frihamnen 4 BV
417 55 Göteborg

E_RsHbqG_400x400

Ia
Kjellsdotter

Verksamhetsledare
Verksamhetsledare ia@passalen.se +46730-987076
josefina-samuelsson

Josefina Samuelsson

Projektledare
Scenkonstkollektivet josefina@passalen.se +46707-562032
83096688_107265314163562_46203252420640768_o

Sara Pönniäinen

Klubbproducent
Klubbar by Passalen sara@passalen.se +46707-384142
sandra-pousette

Sandra
Pousette

Projektledare
Team Göteborg sandra@passalen.se +46739-750920
simon-haglund

Simon
Haglund

Projektledare
Jubileumsparken simon@passalen.se +46709327331
Tegelvägg

Marie Fransson 

Teamledare
Jubileumsparken marie@passalen.se +46704-459135
goran-fredin

Göran
Frödin

Musikansvarig
Musikledare Partille goran@passalen.se +46736-560696
Joakim-andersson

Joakim Andersson

Parkvärd
Jubileumsparken joakim@passalen.se
caroline-sylvan

Caroline
Sylvan

Projektledare
Klubbar by Passalen caroline@passalen.se  +46738048827
renee-lafata

Renee
Lafata

Föräldraledig
Team Göteborg renee@passalen.se
10011899_10152542305602947_4265534170612905232_o

MIreille
Rosas

Konsult
Fotograf & Filmare
mireille@klaffproduction.com
+46 733276884
20139790_661079044081816_3165912318087789846_n

Tove
Mattsson

Projektledare
Klubbar by Passalen
tove@passalen.se
+46763-385505
Jessika

Jessika Säljö

Projektledare
Klubbar by Passalen
jessika@passalen.se
+46723-924447
josefine-nilsson

Josefine Nilsson

Projektledare
Sommarlovs-aktiviteter
josefine@passalen.se
+46707-534591
Billie

Billie
Holiday

Kontorshund
Busig, söt och underhållande! Följ:@billielefrenchie

Styrelse - Passalen Göteborg

Tegelvägg

Elisabeth Whitefield - ordförande

Lene Sandvoll Stern

Sigrid Holmberg

Valberedning
Kecin Carlgren

Revisor
Peter Karlsson, BDO Göteborg

Karlstad

Sommargatan 101 A
656 37 KARLSTAD

71026738_1155321834662121_1388611404092669952_n

Mina Jakobsson

Projektledare
Ungt Inflytande

0707-983951
mina@passalen.se

passalen-appen

Annika Fernando

Ungdomsledare
Ungt Inflytande

0707-983951
annika@passalen.se

 

 

Styrelse - Passalen Karlstad

Annika Fernando

Jessika Lindqvist

Jonas Andersson

Per Holmberg

Beatriz Nordström

Valberedning
Viktor Cederberg

Revisor
Peter Karlsson, BDO Borås

Kungsbacka

c/o Elektronen, Industrigatan 2A,
434 32 Kungsbacka

Diana-hemsida-1-1024x683

Diana
Rönnberg

Projektledare
Musik på gården
diana@passalen.se
+46707-219633

Jessika

Jessika
Säljö

Projektledare
Musik på gården
jessika@passalen.se
+46723-924447

Styrelse - Passalen Kungsbacka

Thomas Rooseveltsson - ordförande
Sandra Widenberg
Anette Alldén

Valberedning
Christian Hildebrand

Revisor
Peter Karlsson, BDO Göteborg

Haninge

Frihamnen 4 BV
417 55 Göteborg

ProfilePhoto

Elinor Håkansdotter

Projektledare
Klubbar by Passalen elinor@passalen.se   
+4679-0326576