Kontakta oss

Kontakta oss

Här finner du kontaktuppgifter till vår fantastiska personal.

Göteborg

Frihamnen 4 BV
417 55 Göteborg

E_RsHbqG_400x400

Ia Kjellsdotter

Verksamhetsledare
ia@passalen.se
+46730-987076

caroline-sylvan

Caroline Sylvan

FÖRÄLDRALEDIG 2018/2019 Projektledare Jubileumsparken
caroline@passalen.se
+46704-459135

IMG_0948

Hanna

Sallén

Projektledare Jubileumsparken
hanna@passalen.se
+46704-459135

josefina-samuelsson

Josefina Samuelsson

Projektledare
Scenkonstkollektivet
josefina@passalen.se
+46707- 56 20 32

renee-lafata

Renee
Lafata

FÖRÄLDRARLEDIG 2019/2020

Projektledare Team Göteborg
renee@passalen.se

Tegelvägg

Sandra Pousette

Projektledare  Team Göteborg
sandra@passalen.se
+46739 750920

Tegelvägg

Sofi
Petersson

Projektkoordinator Klubbar by Passalen
sofi@passalen.se
+46763-385505

simon-haglund

Simon Haglund

Projektledare
Prototyp Jubileumsparken
simon@passalen.se
+46739-750920

josefine-nilsson

Josefine Nilsson

Ledig för studier                                   Projektledare Lovaktiviteter
Ansvarig kommunikation
josefine@passalen.se
+46736-246544

goran-fredin

Göran

Frödin

Musikansvarig Passalen
Musikledare Partille
goran@passalen.se
+46736 – 56 06 96

IMG_0892

Katarina Östan

Projektkoordinator Klubbar by Passalen
katarina@passalen.se
+46707-534591

billie

Billie Holiday!

Busig, söt och underhållande!

Följs på Instagram: @billielefrenchie

Styrelse - Passalen Göteborg

Tegelvägg

Lene Sandvoll Stern
Sigrid Holmberg
Ebba Von Geijer

Valberedning
Caroline Sylvan

Revisor
Peter Karlsson, Ernst & Young

Karlstad

Sommargatan 101 A
656 37 KARLSTAD

lukas-svensson

Lukas Svensson

Klubbproducent
lukas@passalen.se

Styrelse - Passalen Karlstad

Karin Brorson
Felicia Ahlbäck
Josefine Eriksson

Valberedning
Lukas Svensson

Revisor
Peter Karlsson, Ernst & Young

Kungsbacka

c/o Elektronen, Industrigatan 2A,
434 32 Kungsbacka

Diana-hemsida-1-1024x683

Diana Rönnberg

Projektledare
Musik på gården
diana@passalen.se
+46707-219633

Styrelse - Passalen Kungsbacka

Sandra Widenberg
Thomas Rooseveltsson
Diana Rönnberg

Valberedning
Ia Kjellsdotter

Revisor
Peter Karlsson, Ernst & Young

Kungälv

Frihamnen 4 BV
417 55 Göteborg

IMG_0898-1

Jenny Lans

Projektledare
Good job!
jenny@passalen.se
+4673-306807

Tegelvägg

Anna Sjöstrand

Musikledare
anna@passalen.se
+46703 – 22 81 69

Styrelse - Passalen Kungälv

Anna sjöstrand
Åza Rydberg
Peter Krahl

Valberedning
Ia Kjellsdotter

Revisor
Peter Karlsson, Ernst & Young

Siblings

Tegelvägg

Madelene Marin

Ungdomsledare