Kontakta oss

Kontakta oss

Passalen Göteborg

Frihamnen 4 BV
417 70 Göteborg

E_RsHbqG_400x400

Ia
Kjellsdotter

Verksamhetsledare
 ia@passalen.se
+46730-987076
DSC01852

Emma
Lindholm

COO Operativ ledare
emma@passalen.se
simon-haglund

Simon
Haglund

Projektledare
Jubileumsparken
simon@passalen.se
+46709-327331
DSC01948

Marie
Fransson 

Projektledare
Jubileumsparken marie@passalen.se
+46704-459135
hel_logga_pass-uppdat.1-feb-10

Jakob
Mårtensson

Parkvärd
Jubileumsparken jakob@passalen.se
Tegelvägg

Mohamad
Ghabari

Seglingskoordinator
Jubileumsparken
mohamad@passalen.se
+46704-454231
DSC01873

Johanna
Carlsson

Projektledare Idrott
Klubbar
johanna@passalen.se
+46763-385505
hel_logga_pass-uppdat.1-feb-10

?
?

Projektledare Idrott
Klubbar
? @passalen.se  +46707983951
josefina-samuelsson

Josefina Samuelsson

Projektledare
Administration
Side by Side
josefina@passalen.se
+46707-562032
DSC01936

Julia Skånberg

Projektledare
Feriearbete för alla
+46739-750920
Jessika

Jessika
Säljö

Projektledare
Klubbar
ia@passalen.se
+46 723-92 44 47
DSC01859

Yonas
Safi

Jr projektledare
Klubbar
yonas@passalen.se +46707384142
DSC01902

Vilja
Hoppe

Jr projektledare
Klubbar
vilja@passalen.se  +46704-995516
hel_logga_pass-uppdat.1-feb-10

?
?

Jr projektledare
Klubbar
?@passalen.se 
Frida

Frida
Olofsson

Projektledare
Specialarvarvet
Konstra
frida@passalen.se
+46704-45 43 24
renee-lafata

Renee
Lafata

Projektledare
Weekendklubbar renee@passalen.se 0738048827
Siri

Siri
Hartmann

Gruppledare Konst & Kultur
Weekendklubbar
siri@passalen.se
Namnlös

Maja
Hempel

Gruppledare Idrott & hälsa
Weekendklubbar
maja@passalen.se
IMG_1562

Anna
Axelsson

Gruppledare Digitala aktiviteter
Weekendklubbar
annaaxelsson@passalen.se
aza-rydberg

Åza
Rydberg

Projektledare
Team Göteborg aza@passalen.se 
+46762-227449
144482972_10158462623378037_991614887063619540_n

Anki
Ebonsdotter

Musikansvarig Göteborg
Musikansvarig Göteborg musik@passalen.se
goran-fredin

Göran
Frödin

Musikansvarig Göteborg
Musikledare Partille goran@passalen.se
+46736-560696
b1709f6d-7071-4a45-accf-50d0b57067eb

Christel
Weiner

Partille
kulturskola
Pedagog Partille kulturskola Christel.Weiner@partille.se
117182625_10158042270063355_7139038854139816021_n

Cecilia
Thoren

Musikansvarig Göteborg
Musikansvarig Göteborg musik@passalen.se

Passalen Haninge

Handenterminalen 4
136 40 Handen

DSC01927

Melinda
Nikander

Projektledare
Klubbar by Passalen  
melinda@passalen.se
+46736-777965
image0-1

Bahjo
Nur

Ungdomscoach
Klubbar by Passalen  
+46736-777965
image0 2

Asmo
Nur

Ungdomscoach
Klubbar by Passalen  
+46790-455712
20210903_121833

Jovita
Åbom

Ungdomscoach
Klubbar by Passalen  
+46700-511971

Passalen Mölndal

rpt

Anna
Jedenius

Projektledare
Mölndal anna@passalen.se +46709-93 01 06
IMG_2618

Shahad
El Dardessi

Ungdomscoach
Mölndal anna@passalen.se +46709-93 01 06

Passalen Kungsbacka

Diana-hemsida-1-1024x683

Diana
Rönnberg

Projektledare
diana@passalen.se
+46707-219633
IMG_1924

Emil
Sundbaum

Ungdomscoach
emil@passalen.se
IMG_1924 kopia

Zana
Lindeberg

Ungdomscoach
zana@passalen.se

Konsulter

10011899_10152542305602947_4265534170612905232_o

MIreille
Rosas

Konsult
Foto & Film
mireille@klaffproduction.com
+46 733276884
Billie

Billie
Holliday

Kontorshund
Följ: @billielefrenchie

Passalens styrelse

ew 2

Elisabeth
whitefield

Orförande
styrelsen@passalen.se
Lene_Sandvoll_Stern

Lene
Sandvoll Stern

Styrelseledamot
Sigrid

Sigrid
Holmberg

Styrelseledamot
BDO_logo_150dpi_RGB_290709

Peter
Karlsson

Auktoriserad Revisor
BDO